درباره ما

شرکت شبکه و اطلاع رسانی رایورز

Business Coaching

شركت مهندسي شبكه و اطلاع رساني رايورز، براي پوشش نيازهاي غير نرم افزاري مشتريان در ارایه راهكارهاي جامع (Total Solutions)  فناوري اطلاعات و ارتباطات  (ICT)، توسط شركت مهندسي نرم افزار رايورز و جمعي از متخصصين اين حرفه بنيان نهاده شد.

ماموريت شركت شبکه رایورز، با اتكا به تجارب گسترده متخصصين خود، تحقيق و دستيابي به آخرين دستاوردهاي تكنولوژي هاي شبكه و اطلاع رساني، بومي سازي و ارائه اين فن آوري به سازمان‌ها و شركت‌ها در سطوح گوناگون است.

رتبه 1 اجرای شبکه داده‌های رایانه ای و مخابراتی

رتبه 2 مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات

رتبه 4 امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات از شوراي عالي انفورماتيك

دارا مدارك بين المللي 

Microsoft  ، Cisco  ، CEH ، MikroTik 

  • توانمندي  اجراي پروژه‌ها در ابعاد گوناگون و دارای تخصص و تجربه منحصر به فرد در زمينه تكنولوژي شبكه‌هاي پيشرفته و مباحث اطلاع رساني که درحال حاضر اين تجربه و تخصص را به صورت كاملاً كاربردي در اختيار سازمان‌ها ،شركت‌ها و نهادهاي گوناگون قرار مي‌دهد.

رابطه رایورز با مشتريان رابطه‌اي دوسويه و مبتني بر منافع مشترك بوده و حفظ رابطه بلند مدت با مشتريان استراتژي اصلي این مجموعه است. مشتريان رايورز اين شركت را مشاوري قابل اعتماد و بازويي اجرايي در زمينه فناوري اطلاعات و ارتباطات مي‌دانند.

برخی از خدمات رایورز

  نیاز به راه‌کارهای حفاظتی و نظارتی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های همیشگی کلیه‌ی ارگان‌ها بوده است. دست‌ اندرکاران حفاظت و نظارت همواره در تلاش بوده‌اند تا ضریب خطای خود را جهت بالا بردن امنیت در تمامی سطوح به پایین ترین حد امکان برسانند.

نظارت بر عملکرد تجهیزات و فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی با گذر زمان به تدریج تبدیل به یکی از مشکلات پر چالش سازمان‌ها شده است. با روند رو به رشد این فناوری‌ها نگرش جامع‌تر نسبت به واحدهای فناوری اطلاعات از طرف مدیران ارشد سازمان‌ها بیشتر شده و عملکرد، نظارت و فعالیت این واحدها را بسیار گسترده‌تر و پیچیده‌تر کرده است.

در این زمینه شرکت مهندسی شبکه رایورز طبق استاندارد‌های موجود و تایید شده و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات، با بهره‌گیری از روش‌های نوین، اقدام به پشتیبانی از شبکه و سیستم های کامپیوتری شرکت ها مینماید.